ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

____________     

м.Червоноград

№________

 

 

 

 

Про затвердження складу Міської комісії щодо розгляду заяв осіб про виплату грошової компенсації на придбання житла в новій редакції

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуючись ст. 40 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанов Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», від 28.03.2018              № 214 «Про питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», від 18.04.2018        № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України», від 20.02.2019                 № 206 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей», Комплексною програмою соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 № 53, у зв'язку із кадровими змінами, виконавчий комітет Червоноградської міської ради       

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити склад Міської комісії щодо розгляду заяв осіб про виплату грошової компенсації на придбання житла в новій редакції, що додається.
  2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення  виконавчого комiтету Червоноградської мiської ради  вiд 25.03.2021 № 38  «Про створення Міської комісії щодо розгляду заяв осіб про виплату грошової компенсації на придбання житла».                                                                                                                 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Коваля В.С.

 

 

Міський голова 

 

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Галузь Комунальне господарство
Приєднані файли:
комісія.ZIP
Поширити: