ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

В И К О Н А В Ч И Й    К О М I Т Е Т

                                                                                                                    Р I  Ш Е Н Н Я

 

                              _________________                                                 м.Червоноград                                        № _______

                                                

 

 

Про  встановлення   тарифу   на   виробництво

теплової  енергiї  та  послуги централізованого

опалення  із структурою для потреб адміністра-

тивно-логістичного  комплексу, що знаходиться

за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1

 на опалювальний  сезон 2022- 2023 р.р.  

 

 

Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законами України «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами) та «Про теплопостачання» (із змінами), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (із змінами), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239 «Про затвердження порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  № 130 «Про затвердження Порядку інформування  споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», враховуючи звернення ТзОВ «Верде-Інвест» вiд 01.09.2022  за вх. № 4493 про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії та послуги централізованого опалення із структурою для потреб адміністративно – логістичного комплексу, що   знаходиться   за   адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1 на опалювальний сезон 2022-2023 р.р. із структурою, виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради

 

ВИРIШИВ:

  1. Встановити :

1.1. Тарифи на виробництво теплової енергiї та послуги централізованого опалення    із структурою для потреб адміністративно - логістичного  комплексу,   що    знаходиться  за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1  на опалювальний сезон 2022-2023 р.р. згідно  додатку № 1.

1.2. Структуру тарифу  на виробництво теплової енергії та послуги централізованого опалення для потреб  адміністративно - логістичного  комплексу,   що    знаходиться  за адресою: м. Червоноград, вул. Коперніка,1  на опалювальний сезон 2022-2023 р.р.  згідно додатку № 2.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Балка Д.I.

 

 

                                  Мiський голова                                                Андрій    ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Галузь
Приєднані файли:
РІШЕННЯ з структурою---на 22-23р.р..doc
Поширити: