Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

З 1 грудня Управління Пенсійного Фонду приймає заяви громадянн на отримання субсидій та пільг.

З 1 грудня Управління Пенсійного Фонду приймає заяви громадянн  на отримання субсидій та пільг.

   Згідно чинного законодавства, підприємства, які надають комунальні послуги, повинні зареєструватися в кабінеті надавача послуг. Як зазначила начальниця відділу обслуговування громадян №5 – сервісний центр м. Червонограда Світлана Сідельник, у кожній комунальній установі рекомендовано визначити  відповідальну особу, яка б надавала в цей кабінет усю необхідну інформацію. Для цього на електронну адресу Пенсійного Фонду України у Львівській області потрібно переслати сертифікат до електронного ключа. Після його опрацювання буде наданий доступ до кабінету надавача послуг.

   Відповідно до урядової постанови №848, у п’ятиденний термін надавачі послуг повинні надати Пенсійному Фонду інформацію щодо вартості таких послуг.  Запровадження такої системи дасть можливість спростити процедуру нарахування субсидій, оперетивно обчислювати їх розмір і надавати достовірні дані стосовно одержувачів субсидій.

   Також, зауважила Світлана Сідельник, з 1 січня 2023 року буде відмінено надання пільг у безготівковій формі. Кошти особам , які мають на них право, перераховуватимуться на спеціальний рахунок у банківських установах, з якого кожен громадянин зможе їх зняти.

Поширити: