Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коли біль не буває чужим

Коли біль не буває чужим

   У Червонограді за фінансової підтримки Європейського благодійного фонду UNFPA та Благодійного фонду «Butterfly» планується створити Центр денного перебування осіб, які постраждали від домашнього насильства, який стане підрозділом Центру соціальних служб.

   Приміщення відремонтують, воно буде належним чином умебльоване, забезпечене необхідною технікою. Як повідомив заступник міського голови Червонограда Володимир Коваль, центр працюватиме цілодобово. У ньому функціонуватиме кризова кімната на 4-6 ліжко-місць, будуть створені умови для приготування їжі, санвузол, душ. Також буде облаштована велика дитяча ігрова кімната.

   В центрі працюватиме психолог, соціальний працівник і адміністратори.

   За статистикою у першому кварталі 2023 року в Червоноградській громаді зареєстрували 93 звернення громадян, які зазнали домашнього насильства. Вони скеровувалися у Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги для надання їм необхідної фахової юридичної допомоги і підтримки. Ця робота триватиме і надалі.

   За словами Володимира Коваля, новостворений центр буде першим таким підрозділом на півночі Львівщини і стане важливою ланкою, осередком, який допоможе вирішити життєві проблеми для багатьох людей, які потребують допомоги. За місяць-півтора його планують відкрити.

Поширити: