Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коротко про нараду міського голови з керівниками державних установ та комунальних підприємств.

Коротко про нараду міського голови з керівниками державних   установ та комунальних підприємств.

   371 звернення громадян надійшло за минулий тиждень на адресу КП «Червонограджитлокомунсервіс». Найбільша кількість з них стосувалася питань пов’язаних з ремонтом каналізаційних систем (131) та електропостачанню (112).

   Як повідомив директор підприємства Юрій Кукоба, проведені тендерні процедури на виконання робіт по вул. Тарнавського 1 та Шевченка 3,5. Наразі триває процес визначення переможця. Продовжуються роботи по облаштуванню бруківкою входів у під’їзди по вул.Шептицького 11, Сокальська 2 та Івасюка 15.

 

    Рівень води у річках нашого водного басейну продовжує підвищуватися. Солокія уже вийшла на заплаву. Хоча, як зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій оборонної та мобілізаційної роботи Іван Васько, темпи підвищення води уповільнюються. Якщо у четвер та п'я’ницю вона підіймалася в середньому на 10-11см, то за минулу добу лишень на 1см. До критичного рівня (коли можливі підтоплення) залишається 1м 20см.

  

   Попри складні погодні умови минулого тижня завершилися зварювальні роботи по прольотній будові реконструйованого моста через річку Західний Буг. За словами заступника міського голови Червонограда Миколи Мисака, найближчими днями планується проведення робіт з приведення в проектне положення вантових підвісів та регулювання положення несучих тросів.

Поширити: