Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Інформація для мешканців які роблять ремонт у власних помешканнях

Інформація для мешканців які роблять ремонт у власних помешканнях
Часто можна побачити як люди складають будівельне сміття біля сміттєвих баків, що є незаконно. Якщо ви робите ремонт - зателефонуйте за номером гарячої лінії та замовте вивезення сміття спеціально обладнаним транспортом. Це дозволить вберегти чистоту у вашому дворі.

 
◾ 093 242 36 43
◾ 0 800 751 475

Як роз’яснює КП «Червонограджитлокомунсервіс», тарифом на послугу з вивезення побутових відходів передбачено вивезення ремонтних відходів, а саме залишків від поточного ремонту квартир (на 1 зареєстрованого мешканця передбачено всього 3,346 кг/місяць). Варто зазначити, що під час виконання капітального ремонту квартири, фактична вага ремонтних відходів вимірюється в тоннах.

Нормами діючого законодавства, зокрема Законом України «Про відходи», Правилами благоустрою територій населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади заборонено захаращувати ремонтними та великогабаритними відходами прибудинкову територію. За вказані порушення передбачено адміністративну відповідальність, а саме накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 340 грн. до 1360грн.

З метою уникнення таких порушень та забезпечення чистоти на прибудинкових територіях, підприємством організовано вивіз ремонтних та великогабаритних відходів по замовленню спецтранспортом в узгоджений час безпосередньо з зазначеного замовником місця.

Підтримаймо чистоту нашого міста !
Поширити: