Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коротко про вівторкову нараду міського голови з керівниками державних служб та комунальних підприємств

Коротко про вівторкову нараду міського голови з керівниками державних служб та комунальних підприємств
Дві проблеми є актуальними на сьогоднішній день для соснівчан. Це робота «Ощадбанку», яка, за словами старости Ірини Харчук, через перебої з електропостачанням повною мірою не внормувалася, відтак мешканці міста не мають можливості своєчасно оплатити за комунальні послуги.

Інше болюче питання стосується забезпечення водою та електроенергією громадян, які належать до другої групи. Доволі часто виникають ситуації, коли в помешканнях соснівчан є вода, а світло - відсутнє і навпаки. Коментуючи цю ситуацію, міський голова Андрій Залівський наголосив, що для того, аби її врегулювати необхідно буде звертатися у «Львівобленерго».

Минулого тижня в стаціонарі Червоноградської міської лікарні проліковано 303 хворих. На амбулаторному прийомі в поліклініці прийнято 4247 пацієнтів, зареєстровано 90 звернень у травмпункт, також госпіталізовано одного постраждалого внаслідок виробничої травми і одну особу в результаті травми кримінального характеру. Тепловий режим в лікарні дотримується.

Як повідомила директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Ярмола, за минулий тиждень суттєво зросла кількість звернень батьків з дітьми різного віку з приводу захворюваності малечі на ГРВІ. Відтак, актуальним є питання про доцільність запровадження у навчальних закладах дистанційного навчання. До слова, починаючи з 7 до 9 грудня на дистаційці Острівський НВК, де зафіксовано більше 30% захворюваності серед дітей. Дошкільний підрозділ працюватиме в звичному режимі.

Відповідно до визначених компанією «Нафтогаз Трейдинг» лімітів на газ здійснюється теплопостачання Червонограда за передбаченою для населення і бюджетних організацій ціною. За словами директора КП «Червоноградтеплокомуненерго» Степана Дмуховського, якщо в листопаді, у зв’язку з тим, що опалювальний сезон розпочався пізніше, газу вистачало, то в грудні і наступних місяцях для повноцінного обігріву Червонограда,  Соснівки та Гірника його бракуватиме.

В разі ж якщо місто перевищить ліміти, ціна газу суттєво зросте, яка стане посильно і для бюджету міста, і для мешканців. Тож аби не перевищувати ліміти, варто готуватись, що температурний режим в помешканнях може бути дещо нижчим.

Пониження температури і часті відключення електроенергії змусили багатьох мешканців шукати альтернативні джерела обігріву своїх помешкань. Це уже призвело до негативних наслідків. В деяких були регіонах зафіксовані випадки загорянь генераторів на балконах та вибухи газового обладнання в будинках. Також почастішали випадки отруєння людей чадним газом. Відтак    начальник відділу надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної   роботи виконавчого комітету Червоноградської міської ради Іван Васько, звернувся до старост Червоноградської громади з проханням активізувати роботу серед населення, яке проживає в сільській місцевості,  щодо дотримання правил безпечного використання пічного опалення.

Поширити: