Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

В гостях Червогоноградського ліцею - депутатка Верховної Ради.

В гостях Червогоноградського ліцею - депутатка Верховної Ради.
У п’ятницю, 26 березня, Червоноград відвідала депутатка Верховної Ради, секретар комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа, а також депутатка Львівської обласної ради Іванна Герус

Гості відвідали Червоноградський ліцей, ознайомились з матеріально-технічним оснащенням навчального закладу, а опісля зустрілись з депутатами Червоноградської міської ради та ініціативною групою батьків, які виступають за відтермінування освітньої реформи.
 
Заслухавши сторону міського відділу освіти та сторону батьків, Наталія Піпа процитувала норми чинного законодавства і зауважила, що підтримує реформу Нової української школи. Окрім того, народна обраниця закцентувала на тому, що рішення Червоноградської міської ради - в рамках закону, а от порозуміння на місці може знайти тільки влада і громада разом.
До слова, на думку Наталії Піпи, перспектива для Червоноградського ліцею стати першим профільним ліцеєм в області і другим в Україні може бути суттєвою перевагою не лише для навчального закладу, а й для міста.
Поширити: