У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проходив в онлайн-форматі. Було представлено різноманітні види народного мистецтва: від писанки та виробів із соломки до танцю та давніх народних пісень. Окрім того, на заході було презентовано історико-архітектурні пам’ятки нашого краю, котрі тісно пов’язані з історією Речі Посполитої. Червоноградський Народний дім представив досягнення власних творчих колективів.
Варто зауважити, що в рамках транскордонного культурного обміну передбачено випуск презентаційного альбому об’єктів матеріальної та нематеріальної культурно-історичної спадщини Ксєнжполя та Червонограда-Кристинополя, а також проведення цікавих майстер-класів від партнерів проєкту. Так, 28 березня вже відбувся майстер-клас з писанкарства у співпраці зі Світлицею-Музеєм Тараса Городецького та Незалежним Жіночим Товариством “Прозерок”.
А минулого року, як і передбачалось проєктом, побудовано нову сцену позаду будівлі закладу з використанням елементів зношеної старої демонтованої сцени.
Як поінформувала директор Народного дому Іванна Ейхорн, урочисте завершення проєкту і спільний Гала-концерт, у якому візьмуть участь і колективи з Польщі, планується саме на новій сцені.