Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Червоноград продовжив співпрацю з Антикорупційною ініціативою ЄС

Червоноград продовжив співпрацю з Антикорупційною ініціативою ЄС
9 червня, відбулося підписання меморандуму міського голови Червонограда Андрія Залівського та керівника Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) Аллана Паг Крістенсена про подовження співпраці. Під час візиту Аллан Паг Крістенсен поспілкувався з депутатами міської ради та відвідав Червоноградську центральну міську лікарню.

В рамках співпраці планується робота в кількох напрямках, зокрема, розширення інструментів прозорості, підзвітності й запобігання корупції, налагодження обміну досвідом і найкращими практиками.
 
«Я нещодавно на посаді керівника EUACI і перше місто доброчесності, яке я вирішив відвідати - це Червоноград, бо саме тут ми маємо потужного партнера. І ми дуже дякуємо міському голові за його відданість і співпрацю» - відзначив Аллан Паг Крістенсен.
 
Ми продовжили співпрацю з Антикорупційною ініціативою ЄС, яка триває ще з 2018 року. Щиро дякую керівнику EUACI Аллану Крістенсену за те, що в рамках візиту міст доброчесності першим він обрав Червоноград. Ми поставили перед собою амбітні цілі - піднятися в рейтингу прозорості міст, запровадивши передбачені меморандумом інструменти для усунення корупційних ризиків. Електронний документообіг, електронний кабінет мешканця, електронна приймальня та аудит КП «Червоноградська центральна міська лікарня» - ці напрацювання втілимо вже найближчим часом. Відтак це дасть можливість мешканцям максимально оперативно отримати відповідь на власну скаргу чи заяву" - 
 
Поширити: