Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Оприлюднення проєктів регуляторних актів щодо впорядкування справляння місцевих податків і зборів на території Червоноградської міської територіальної громади. (Для обговорення)

Оприлюднення проєктів  регуляторних актів щодо  впорядкування справляння місцевих податків і зборів на території Червоноградської міської територіальної громади.  (Для обговорення)
Оприлюднено проекти регуляторних актів для консультацій з громадою. Проекти рішень розроблено з метою впорядкування справляння місцевих податків і зборів на території Червоноградської міської територіальної громади. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника – фінансове управління Червоноградської міської ради: пр. Шевченка, 21, каб.3 м. Червоноград, 80100, фінансове управління Червоноградської міської ради (тел/факс., 4-23-84, 4-80-10), електронна адреса -mfu13_09@fin.loda.gov.ua

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта
    

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються проекти рішень Червоноградської міської ради «Про встановлення земельного податку на території Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів  на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення туристичного збору на території Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення транспортного податку на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення єдиного податку на території Червоноградської міської територіальної громади», розроблений фінансовим управлінням Червоноградської міської ради.

Проекти рішень розроблено з метою впорядкування справляння місцевих податків і зборів на території Червоноградської міської територіальної громади.

Підставою для розробки проекту є Податковий кодекс України.

Проекти рішень Червоноградської міської ради «Про встановлення земельного податку на території Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів  на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення туристичного збору на території Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення транспортного податку на території  Червоноградської міської територіальної громади», «Про встановлення єдиного податку на території Червоноградської міської територіальної громади», а також відповідний аналіз регуляторного впливу даних проектів рішень будуть оприлюднені в п’ятиденний термін в мережі Інтернет на головній сторінці Червоноградської міської ради: https://www.chervonograd-rada.gov.ua в розділі «Публічність»/ «Регуляторна політика», та в розділі «Управління громадою»/ «Виконавчі органи»/ «Підрозділи»/ «Відділ економіки»/ «Регуляторна політика».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитися за адресою: пр. Шевченка, 21, каб.3 м. Червоноград, 80100, фінансове управління Червоноградської міської ради (тел/факс., 4-23-84, 4-80-10).

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника – фінансове управління Червоноградської міської ради: пр. Шевченка, 21, каб.3 м. Червоноград, 80100, фінансове управління Червоноградської міської ради (тел/факс., 4-23-84, 4-80-10), електронна адреса -mfu13_09@fin.loda.gov.ua

 


 

Проекти рішень розроблено з метою впорядкування справляння місцевих податків і зборів на території Червоноградської міської територіальної громади.

 

 

Приєднані файли:
АРВ-М-тест-2022 (паркув).doc
збір за припаркування рішення.docx
аналіз+тест.doc
Єдиний податок .docx
АРВ-М-тест- ЗП.doc
Дод 2 пільги.doc
Дод 1 ставки зем под.doc
рішення земля.docx
аналіз+тест (майно).doc
Дод 1 ставки нерух майно.doc
дод 2 пільги ФО та ЮО нерух майно.doc
Рішення Майно.docx
аналіз+тест ТП.doc
Транспортний рішення.docx
АРВ-М-тест-2022 (турист).doc
туристичний збір.docx
Поширити: