Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Міська рада ухвалила бюджет Червоноградської міської територіальної громади на 2023 рік

 Міська рада ухвалила бюджет Червоноградської міської територіальної громади на 2023 рік
У четвер, 17 листопада, відбулося перше пленарне засідання 22 сесії Червоноградської міської ради. Проходило воно в оперативному режимі, зважаючи на ймовірність повітряної тривоги та відключення електроенергії. Тому запланований порядок денний був скорочений, розгляд деяких питань перенесено на друге пленарне засідання.

 Відтак депутати погодили кандидатуру Надії Ткачик на посаду старости Волсвинського старостинського округу, яка набрала необхідну кількість голосів (306) під час проведення громадського обговорення. Також її увели в склад виконавчого комітету Червоноградської міської ради.

 Змінами до бюджету Червоноградської міської територіальної громади, затвердженими на сесії, передбачено додатково спрямувати головному розпоряднику коштів виконавчому комітету Червоноградської міської ради в сумі  7 790 000 грн. Ці гроші,  зокрема, підуть на придбання наметів для пунктів обігріву (300 000 грн), вантажного мікроавтобуса (1 300 000 грн). На програму фінансового забезпечення територіальної оборони спрямовуються 5 800 000 грн (придбання антидронових рушниць, квадрокоптерів, тепловізорів, обладнання Starlink, дизель-генераторів).

   Додатково на фінансову підтримку військової частини ТО-910 виділено 4 335 000 грн, реконструкцію приймального відділення міської лікарні – 5 000 000 грн.

   Після ухвалення цих та інших змін до бюджету поточного року, депутати затвердили бюджет 2023 року. Обсяг доходів у ньому визначається на рівні 795 500 000 грн. В проекті рішення передбачено освітню субвенцію в сумі 156 260 000 грн та реверсну дотацію в сумі 12 990 300 грн. Прогноз обсягу доходів загального фонду без врахування офіційних трансфертів визначено в сумі 617 977 000 грн. Найбільшу питому вагу у видатках (66,3%) становить заробітна плата з нарахуваннями.

   Проголосували депутати за виділення 270 000 грн на лікування воїнам, які зазнали поранень внаслідок російської агресії, а також 120 800 грн у вигляді допомоги громадянам, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах.

   Сесія затвердила проєкт рішення про перейменування вулиць у Червоноградській міській територіальній громаді. А саме, у Червонограді перейменували вулицю Пушкіна на Музейну, 9 травня на Бічна Шахтарська. У Гірнику -  вулицю Гагаріна на Чорновола, провулок Гагаріна на Чорновола, вулицю Поповича на Степана Бандери, Сахарова на Мирослава Скорика. У Борятині - вулицю Гагаріна на Павла Палюшинського та Кузьми Пелехатого на Василя Филипчука.

   Враховуючи результати загальноміського опитування, а також умови воєнного стану і складну ситуацію з електропостачанням, цьогоріч у Червонограді новорічну ялинку не встановлюватимуть. Натомість, головну площу міста прикрасять різдвяна шопка і дідух.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

  

 

 

 

          

 

Поширити: