Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коротко про нараду міського голови з керівниками державних служб і комунальних підприємств

Коротко про нараду міського голови з керівниками державних служб і комунальних підприємств
Впродовж минулого тижня в стаціонарі Червоноградської міської лікарні проліковано 280 хворих, в тому числі 24 особи з числа ВПО, в поліклініці прийнято 4169 пацієнтів. Окрім того, зареєстровано 107 звернень в травмпункт; одну людину госпіталізовано внаслідок ДТП, двох постраждалих в результаті травм кримінального характеру і 1 особу внаслідок травмування на виробництві.

 

   Зважаючи на те, що середньодобова температура повітря є вищою 8 градусів, підстав для початку опалювального сезону у Червонограді наразі немає. Повідомив про це директор КП ЧТКЕ Степан Дмуховський. Подача теплоносія у помешкання червоноградців розпочнеться з настанням холодів (орієнтовно 1 – 7 листопада). В даний час підприємство займається вирішенням поточних питань, зокрема, проводяться роботи по заміні теплової мережі по вул. Грушевського та Чорновола.

 

   У школах міста розпочалися канікули, які триватимуть до кінця місяця. У зв’язку із цим позашкільні заклади внесли певні корективи у свою роботу. Дошкілля виховний процес здійснює у звичному режимі. Щодо відвідуваності дітей у садочках, то вона знизилась і на  початок тижня становила 38%.

 

   КП «Червонограджитлокомунсервіс» за рахунок бюджетних коштів продовжує проводити роботи по ремонту прибудинкових територій біля будинків по вул. Тарнавського 1, Клюсівській 15 та Миру 6. З 381 звернення, які надійшли на адресу підприємства від мешканців міста за минулий тиждень, 130 стосувалися питань пов’язаних з електропостачанням.

Поширити: