Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Крок за кроком до відновлення річки Красносілка.

Крок за кроком до відновлення річки Красносілка.

 

Протягом багатьох десятиліть в результаті антропогенного навантаження, меліорації, осушення, спрямлення і інших «експериментів» над природою місцеве населення Львівщини отримало від мальовничої малої річки - проблемні замулені канали з непотрібними нікому залишками непрацюючих гідротехнічних споруд.

За підтримки Посольства Швеції в Україні в межах Програми малих грантів Проєкту «INSURE», що реалізується організацією WWF-Україна у Львівській області стартував проєкт «Відновлення екосистеми малої річки – шлях до перспективного розвитку громади та добробуту місцевого населення».

Дякуючи співпраці з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, БУВР річок Західного Бугу та Сяну, а також ГО «Центр Демократичного Розвитку Молоді «Синергія» річка Красносілка і три громади Львівщини отримали шанс відновити природу рідного краю і збільшити рекреаційний потенціал території.

Реалізація пілотного проєкту з ревіталізації малої річки Красносілка – це не тільки відновлення річки чи створення об'єктів природно-заповідного фонду, а також потужний крок до збільшення потенціалу місцевих громад на шляху до покращення життя наших мешканців.

Ми впевнені, що цей проект сприятиме продуктивній комунікації з відповідними державними органами (БУВР, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА) та прийняттю комплексних рішень щодо реалізації природоорієнтованих заходів в басейні річки Красносілка, а також підвищенню стійкості території в басейні річки Красносілка до зміни клімату. 

Червоноградська об’єднана територіальна громада повністю підтримує реалізацію цього проєкту та надаватиме максимальне сприяння для отримання якісних позитивних результатів.

Поширити: