Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

БФ “Карітас Краматорськ “ та Червоноградська міська рада об'єднує зусилля для надання соціальних послуг для постраждалих від збройного конфлікту

БФ “Карітас Краматорськ “ та Червоноградська міська рада об'єднує зусилля для надання соціальних послуг для постраждалих від збройного конфлікту

   18 серпня у Червоноградській міській раді за участю представників місцевої влади, керівників соціальних служб та членів Благодійного фонду “Карітас Краматорськ“ відбувся круглий стіл щодо особливостей надання соціальних послуг в Червоноградській територіальній громаді для постраждалих від збройного конфлікту в Україні в 2022 році.

   Напередодні, БФ “Карітас Краматорськ“  підписав Меморандум про співпрацю з Червоноградською міською територіальною громадою і уже декілька місяців провадить свою діяльність на її теренах. Домогають, як і внутрішньно переміщеним особам так і місцевим соціально незахищених верствам населення. 

   Учасники зустрічі налагодили взаємодію між соціальними службами міської ради, благодійним фондом в рамках адвокації соціальних послуг. Обговорили ряд актуальних питань, що стосуються допомоги внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх соціальних гарантій. 

   “Ми хочемо, - наголосила спеціаліст з адвокації Аліна Нейштадт, - інтегруватися в Червоноградську громаду, щоб надавати послуги не лишень ВПО, але й місцевому населенню, тим, хто цього найбільш потребує. Розуміємо, що навантаження на місцеву владу сьогодні є досить великим і тому готові до тісної співпраці.“.     

Приєднані файли:
1660825003772.jpg
1660825003784.jpg
Поширити: