Створено інформаційно-аналітичну систему обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове розміщення ВПО


15.09.2022
ПОШИРИТИ

Управління житлово-комунального господарства Червоноградської міської ради провело верифікацію заяв і звернень громадян щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за серпень 2022 року. Власники житла подали заяви на отримання компенсації за житлово-комунальні послуги. Загалом опрацьовано 258 таких звернень стосовно розміщення 765 ВПО.

Розмір виплат залежить від кількості осіб, що проживають в помешкані і терміну проживання. В Львівську обласну військову адміністрацію подано перелік осіб на отримання компенсації   на суму 282 500 грн (за рахунок коштів міжнародних фондів і благодійних організацій) та 34 000 грн. – з коштів державного бюджету. Максимальний розмір відшкодувань за повний місяць на одну особу становить 457 грн. З 1 жовтня цю суму планується збільшити вдвічі.

Як повідомив начальник управління Андрій Думич, у вересні запрацювала інформаційно-аналітична система обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. Спеціалісти УЖКГ інформаційно її наповнюють. Відповідно, усі заяви власників житла на компенсацію, починаючи з квітня, вносяться у загальну базу данних. Таким чином, уся зібрана інформація відтепер буде в електронному вигляді, що у свою чергу спростить процедуру нарахувань і відшкодування виплат за комунальні послуги. 

    


Категорії

Новини

Останні новини

30.09.2022
Наші боксери - призери обласного чемпіонату!

З 22 по 24 вересня у Львові відбувся чемпіонат Львівської області з боксу серед молоді та чоловіків. Боксери Червоноградської ДЮСШ №2 здобули такі нагороди:

30.09.2022
Ветеранський фонд фінансує бізнес ветеранів, членів їхніх сімей і родин загиблих захисників і захисниць України

В Українському ветеранському фонді, який діє при Мінветеранів, до 5 жовтня триває конкурс фінансової підтримки ветеранського бізнесу.