Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

За сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині знайшли понад 9000 осіб

За сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині знайшли понад 9000 осіб
У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 32,3 тис. безробітних, що на 23,1 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

 

За скеруванням служби зайнятості у цей період роботу знайшли 9,1 тис. осіб, у т. ч. 7,5 тис. безробітних. Серед них – 110 клієнтів було забезпечено новими робочими місцями із наданням працедавцям компенсації зі сплати єдиного соціального внеску. Для підвищення рівня конкурентоспроможності 1,7 тис. безробітних проходили професійне навчання або перекваліфікацію.

Упродовж семи місяців цього року пошук потенційних працівників службі зайнятості довірили 4,9 тис. суб’єктів господарської діяльності, від яких надійшла інформація про наявність 18,2 тис. вільних робочих місць і вакантних посад.

Середній розмір заробітної плати, зазначений у відкритих станом на 01.08.2022 року вакансіях, становив 9,6 тис. грн, тоді як у цей час минулого року працедавці пропонували за роботу в середньому 8,4 тис. грн.

У перші дні серпня п. р. допомоги у працевлаштуванні потребували 9,4 тис. безробітних (торік було на 10,1 тис. менше). Більшість із них (65,2%) – жінки, 25,4% – молодь віком до 35 років, 41,6% – жителі сільської місцевості.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи

Львівського обласного центру зайнятості

Тел. 233-71-85

Поширити: