Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Червоноград відвідали представники Антимонопольного комітету

Червоноград відвідали представники Антимонопольного комітету
22 липня у Червонограді з робочим візитом перебували голова Західного міжрегіонального територіального відділення Антимонопольного Комітету Андрій Кашнікович та начальник 4 відділу територіального відділення АК Оксана Герасимчук. В рамках візиту вони зустрілися із представниками комунальних підприємств міста і обговорили ряд актуальних питань щодо співпраці між Червоноградською громадою, комунальними підприємствами та територіальним відділенням Антимонопольного комітету.

    Основна увага була зосереджена на тому, що усі нормативно-правові акти Червоноградської міської ради та виконавчого комітету, які можуть мати вплив на економічну конкуренцію, повинні підлягати погодженню в органах Антимонопольного Комітету України. Це, зокрема, рішення, якими встановлюються ті чи інші обмеження в роботі бізнесу, тарифи на різні види послуг, інвестиційні програми тощо.

   Зважаючи на те, що з 1 вересня повинен відновитися навчальний процес у закладах освіти, одним з проблемних, за словами представників Антимонопольного комітету, може бути питання закупівель, а саме – визначення надавача послуг з харчування учнів. Такий виконавець має бути обраним лише на конкурсних засадах після проведення тендеру.

   «Будь-які стосунки влади з суб’єктами господарювання, - зазначила Оксана Герасимчук, - мають бути партнерськими і відповідати нормам чинного законодавства».

Поширити: