Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Червоноградська міська рада підписала меморандум з благодійною організацією Карітас Краматорськ

Червоноградська міська рада підписала меморандум з благодійною організацією Карітас Краматорськ
З початку повномасштабної війни наше місто прийнято чимало гостей Краматорська, а вже впродовж двох місяців в Червонограді працює благодійна організація «Карітас Краматорськ». Наразі, працівники фонду лише облаштовують офіс на вул. Стуса, 53, однак не припиняють своєї діяльності, надаючи переселенцям гуманітарну та психологічну допомогу, проводячи арттерапевтичні занняття з дітьми.

7 липня, Червоноградський міський голова Андрій Залівський та директор благочинної організації «Карітас Краматорськ» Василь Іванюк підписали меморандум про співпрацю. Мета – взаємодія сторін щодо втілення ефективної співпраці для розвитку соціального та правового захисту сім’ї, дітей та молоді, людей похилого віку, надання соціальних послуг потребуючим.
 
Взаємодія Чеовоноградської міської ради та благодійної організації «Карітас Краматорськ» полягатиме у проведенні просвітницької діяльності та інформаційних кампаній, проведення спільних засідань, а також оперативному обміні інформацією про осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Поширити: