Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Вивозом сміття займатиметься КП "ЧЖКС"

Вивозом сміття займатиметься КП
У четвер, 7 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради, на якому розглядалося питання «Про затвердження протоколу та визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади».

 

Як зазначив, перший заступник міського голови Дмитро Балко, Червоноградська міська рада свого часу прийняла рішення про те, що на території міської територіальної громади необхідно організувати централізований вивіз побутових відходів. Відтак, була створена відповідна комісія та розроблена комплексна схема вивезення побутових відходів. На основі прийнятих і затверджених документів проведено конкурс участь у якому взяли участь два комунальні підприємства: «Червонограджитлокомунсервіс» і  «Соснівкажитлокомунсервіс».  В результаті, конкурсною комісією було визначено переможця – КП ЧЖКС.

  Відтак відповідно до проєкту рішення, членам виконкому пропонувалось визначити КП «Червонограджитлокомунсервіс» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів з населених пунктів Червоноградської громади.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

          

Поширити: