Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Які рішення прийняли виконкомівці на черговому засіданні?

Які рішення прийняли виконкомівці на черговому засіданні?
28 червня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради. Члени виконкому погодили зміни до тимчасового договору про організацію пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування - йдеться про маршрути Червоноград-Волсвин, Червоноград-Борятин, Червоноград-Острів. Відтак передбачено після завершення дії воєнного стану в стислі терміни визначити перевізника на цих маршрутах.

У зв’язку із прогнозовано низькою наповненістю закладів дошкільної освіти в Гірнику та Волсвині у літній період прийнято рішення про тимчасове призупинення їх роботи на цей час. Рішення погоджене із батьківськими комітетами цих освітніх закладів.

На прохання адміністрації Червоноградської міської лікарні члени виконкому розглянули питання “Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради” (платні огляди). Як зауважила заступниця міського голови Надія Земницька, зумовлено це збільшенням індексу інфляції і зростанням розміру заробітної плати медичних працівників. З 1 січня лікарі отримуватимуть зарплату на рівні 20 000 грн, молодші спеціалісти – 13 000 грн.

Ознайомитись із новими тарифами на платні медичні послуги можна за посиланням  https://www.chg.gov.ua/proekty-rishen-vykonkomu/CHG-4774

Поширити: