Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Червоноградські спортсмени завойовують високі нагороди!

Червоноградські спортсмени завойовують високі нагороди!
9 – 10 травня у місті Замосць (Республіка Польща) відбулися традиційні змагання з легкої атлетики. Участь у них взяли вихованці Червоноградської ДЮСШ № 2.

Серед юних спортсменів 2007-2008 року народження I місце в стрибках у довжину і II місце в бігу на 100 метрів посів Станіслав Олійник. Роман Лешик показав найкращий результат в бігу на 300 метрів і метанні списа. Юлія Тіщенко лідирувала в забігу на 100 метрів і була другою в стрибках у довжину. Перше місце в стрибках у висоту і другий результат в бігу на 300 метрів виборола Анна Ковригіна. Каріна Уханська лідирувала на дистанції 300 метрів і була четвертою на стометрівці.

Порадували   своїми   успіхами і  вихованці  ДЮСШ № 2 2009 - 2010 року народження. Зокрема, Вікторія Лозинська була кращою в стрибках у довжину і фінішувала третьою на дистанції 60 метрів. Перше місце в бігу на 300 метрів і два II місця на дистанції 60 метрів та стрибках у довжину – в активі Владислава Жабецького. Станіслав Возний посів другу сходинку п’єдесталу в метанні м’яча і був четвертим в стрибках у довжину. Андрій Мастикаш  впевнено лідирував на дистанції 600 метрів. Готували команду до змагань тренери-викладачі  Василь та Лариса Маковські. Велика подяка президенту спортивного клубу  ”Агрос” міста Замосць Конраду Фіреку, всім тренерам за якісну організацію змагань та щирий прийом у Польщі.

Тріумфували вихованці ДЮСШ № 2 2010 – 2011 року народження  і на дитячому футбольному турнірі, який відбувся 14 травня у Жовкві. Вони були представлені двома командами – Червонограда і Соснівки. За підсумками безкомпромісної боротьби на полі, переможцями турніру стали юні соснівські футболісти, які з рахунком 2 : 0 перемогли своїх однолітків з Рави-Руської, звели внічию матч з господарями  0 : 0 і з рахунком 2 : 1 вирвали перемогу у червоноградців. Готував команду переможців до змагань тренер Василь Гавалко.

 

Поширити: