Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Червоноградський ринок готується до свят

Червоноградський ринок готується до свят
Червоноградський міський ринок готується до Великодніх свят. Сьогодні там особливо гамірно, йде жвава торгівля, городяни активно роблять закупи, підприємці реалізовують свою продукцію. Як повідомив директор підприємства Сергій Воєвода, продуктів харчування є в достатній кількості, дефіциту товарів немає, асортимент продукції щоденно поповнюється. Найбільший попит нині на продукти «великоднього кошика» – паски, м’ясо, ковбасні вироби, яйця тощо. Працює повною мірою так звана промислова група, здійснюється товарообіг, що дасть можливість сплачувати податки.

     «До цього часу, у зв’язку із введенням воєнного стану, - зазначив Сергій Воєвода, - ринок  практично не сплачував податків, оскільки не було доступу до нарахувань. Сьогодні така можливість з’явилася і уже з завтрашнього дня ми почнемо сплачувати  ПДВ за лютий, а з часом - за березень і квітень. Заборгованості  по заробітній платі на підприємстві, наразі, немає, але, ймовірно, у майбутньому нам доведеться скорочувати адмінперсонал та переводити частину працівників на півставки. Все залежить від того, якими будуть надходження від підприємців.”

   Що стосується цін на товари, то, за словами Сергія Воєводи, адміністрація ринку не впливає на цінову політику. Хоча традиційно перед святами вартість тих чи інших товарів зростає, і стосується це як продуктової, так і промислової групи. Долучалися підприємці і до збору коштів на потреби української армії, зокрема, для закупівлі пального і продуктів харчування, надавалася допомога у вигляді продуктових наборів тимчасово переміщеним особам. Ринок функціонує наповну, працює без вихідних, лише у неділю, на свято Великодня торгівля на  ньому не здійснюватиметься.

 

      

 

  

 

 

          

Поширити: