Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Що прийняли на черговому засіданні виконкому?

Що прийняли на черговому засіданні виконкому?
8 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради. На порядок денний було винесено 7 питань і різне. Зокрема, члени виконкому затвердили Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нашої громади на період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

8 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради. На порядок денний було винесено 7 питань і різне. Зокрема, члени виконкому затвердили Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які прибули до нашої громади на період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат  на  проживання,  в тому числі  на оплату  житлово-комунальних  послуг. Як зазначив перший заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко, цей проект рішення передбачає затвердження порядку компенсації витрат на житлові послуги і прийняття  відповідних додатків, у яких йдеться про затвердження заяв, які надають власники житла. Інформація у заявах перевірятиметься, після чого прийматимуться відповідні  рішення. Цим питанням займатиметься управління  житлово-комунального господарства  спільно  із працівниками  управління  праці і соціального захисту населення.

Під час засідання члени виконкому затвердили нові тарифи на послуги банно-оздоровчого комплексу  “Нептун” КП  ”Червонограджитлокомунсервіс”.  За словами  Дмитра Балка, пов’язано  це із зростанням рівня мінімальної заробітної плати, збільшенням цін на електропостачання воду і водовідведення. Таким чином збитки підприємства у 2021 році становили 630 тис грн, а лише за січень 2022 року вони склали  91 тис грн.  Відтак, було проведено економічно обґрунтовані розрахунки і запропоновано встановити нові тарифи. Отож, з 1 травня  вартість послуги за три години користування загальним відділенням для дорослих встановлюється в розмірі 185грн, для дітей віком від 3 до 10 років - 60 грн і  для пенсіонерів з середньомісячним доходом,  який  не перевищує 2100 грн – 90 грн. Попередня вартість даних послуг становила відповідно 119, 60 і 80 гривень.

Розглянули члени виконкому і питання «Про затвердження Схем санітарного очищеня населених пунктів  Червоноградської міської територіальної громади». Як зазначив Дмитро Балко, це питання розглядалося на попередньому засіданні, де були затверджені Схеми санітарного очищення Червонограда, Соснівки та Гірника. Після чого працівники УЖКГ спільно із старостами доопрацювали це питання, тож до цього переліку  додано також  села Острів, Сілець,  Межиріччя, Бендюга, Поздимир, Добрячин, Волсвин, Городище, Бережне, Рудки та Борятин.

Про виконання бюджету Червоноградської міської територіальної громади за січень-березень 2022 року доповідала начальниця міського фінансового управління Леся Сементух. Доходи  бюджету за вказаний період склали 165 305 000 грн, що становить близько 80%. Відтак, у першому кварталі забезпечено фінансування усіх видатків, які були подані розпорядниками коштів, заборгованості немає. Наразі, у зв’язку із запровадженням військового стану триває проплата лишезахищених видатків бюджету.  

Поширити: