Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Що прийняли на засіданні виконкому?

Що прийняли на засіданні виконкому?
29 березня відбулося засідання виконавчого комітету Червоноградської міської Ради. Розпочалося воно хвилиною мовчання за загиблими в результаті військової агресії Росії на сході України. Загалом у порядок денний було винесено 16 питань в тому числі три з голосу.

Зокрема, члени виконкому погодили проект рішення «Про укладання тимчасового договору на  перевезення пасажирів автомобільним транспортом  на приміських автобусних маршрутах», яким передбачено укладання  тимчасових договорів  по трьох маршрутах: Червоноград АС – Борятин,  Червоноград АС – Острів, Червоноград АС – Волсвин з перевізником ТЗОВ “Автолайн”.

 

Також  внесено зміни у Договори  про організацію  перевезень пасажирів  на автобусному  маршруті загального користування  № 2 і № 7 та укладання додаткових договорів, згідно з яким, як зазначив заступник міського голови Микола Мисак, зважаючи на ситуацію з пандемією і запровадженням військового стану, обсяги перевезень на даних маршрутах зменшилися, тому пропонується частину транспортних засобів вивести з резерву, при цьому  загальний резерв транспортних засобів буде забезпечений.

 

Іншим своїм рішенням члени виконкому затвердили порядок замовлення регулярних спеціальних пасажирських перевезень певної категорії пасажирів до  садово-городніх масивів в районі шахт ”Відродження” та ”Лісова”. Відтак, розпочнуться рейси автобусів на дачі з 8 квітня. Вартість проїзду становитиме 10грн з частковим відшкодуванням коштів з міського бюджету.

 

Зважаючи на те, що міський спорткомплекс ”Шахтар” після реконструкції введено в експлуатацію, на виконкомі  було погоджено перелік послуг, які  ним можуть надаватися, а саме:  надання  спортивних  залів для  проведення спортивно-видовищних заходів, занять фізичною культурою та спортом.

 

Також  члени  виконкому розглянули  питання  «Про організацію  харчування та проживання внутрішньо переміщених  та/або  евакуйованих осіб, що тимчасово розміщуються в закладах освіти». Як зазначив заступник міського голови Володимир Коваль, цей проект рішення  передбачає  впорядкування тих процесів, які  відбуваються.  “Місто впродовж місяця надає послуги  з харчування внутрішньо переміщеним особам, тож даний проект рішення передбачатиме певну відповідальність і комунікацію між відділом освіти, підприємством, яке забезпечує процес харчування і працівниками садочків ”, - зазначив посадовець.

 

Окрім  того,   члени  виконкому   заслухали  інформацію  про  прийняті  розпорядження міського голови, розглянули інші пункти порядку денного. Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, міський голова Червонограда Андрій Залівський наголосив, що у подальшому виконком повинен оперативно збиратися на свої засідання, можливо навіть щоденно. “Міський голова,- зазначив він,- після підписання Президентом наказу матиме право корегувати кількість членів виконкому. Поки що такої потреби немає, але в разі виникнення певної  загрози або ж відсутності когось із членів виконкому на засіданні вживатимуться відповідні рішення”.

 

 

  

  

 

 

   

 

 

 

 

 

  

  

  

                                              

  

 

    

Поширити: