Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Оголошення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Червоноградської міської територіальної громади

Оголошення про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Червоноградської міської територіальної громади
ІНФОРМУЄМО про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

З метою забезпечення сталого розвитку громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів Червоноградська міська рада повідомляє про початок процедури розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (далі – Комплексний план).
       Підстава для розроблення: рішення Червоноградської міської ради від 27.01.2022 року № 1057 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області».                                   

  Рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Червоноградської міської ради у розділі "Врядування – Виконавчі підрозділи – Управління містобудування та архітектури - Проекти містобудівної документації".

Замовник: виконком Червоноградської міської ради.

З метою врахування громадських інтересів при розробленні Комплексного плану, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»  повідомляємо про початок прийому заяв від активних мешканців та мешканок громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Заяви приймаються з 11.02.2022 року по 03.03.2022 року включно в електронному вигляді на електронну адресу: info@chg.gov.ua  або у паперовому вигляді за адресою:  м. Червоноград, пр-т Шевченка, 19 .    Вимоги до формування робочої групи викладені у вищезазначеному рішенні, а шаблон заяви розміщений на офіційному веб-сайті Червоноградської міської ради у розділі "Врядування – Виконавчі підрозділи – Управління містобудування та архітектури – Управління інформує".       

 

Приєднані файли:
Заява до складу робочої групи (1).docx
Поширити: