Як повідомила під час зустрічі директор школи, ремонтні роботи на об’єкті ведуться вкрай повільно - одночасно у школі працює від трьох до десяти працівників. З такими темпами реконструкції, акцентувала Наталія Володимирівна, школу не вдасться відкрити навіть до початку наступного навчального року.
Представник підрядної організації Богдан Матківський запевняє, що без необхідного фінансування є реальна загроза припинення ремонтних робіт, адже не буде можливості розрахуватись ані з постачальниками, ані з виконавцями. Окрім того, виникла потреба у коригуванні проєктно-кошторисної документації, адже з часу розробки проєкту відбулись зміни у розцінках на будівельні матеріали, а в ході реконструкції виконано додаткові роботи, котрі були необхідними, однак не передбачались у проєкті.
Під час наради було прийнято рішення, що до 11 лютого підрядна організація готує перелік коригувань, які слід внести в проєктно-кошторисну документацію та подає на опрацювання замовнику - управлінню капітального будівництва ЛОДА. Після погодження із замовником, нова ПКД проходитиме експертизу, і на підставі експертного висновку з підрядником укладатиметься нова угода, відповідно до обсягу коштів, що будуть виділені на завершення першої черги реконструкції школи. Наступна робоча нарада у такому ж форматі запланована на 25 лютого.
Довідково. За інформацією підрядника, станом на сьогодні повністю завершені роботи з укріплення фундаменту, утеплення фасаду, здійснено заміну покрівлі та водостоків, монтаж трубопроводів системи опалення та системи блискавкозахисту. Частково встановлено систему пожежної сигналізації, на 30% від всього об’єму робіт проведено оздоблення стін та стель закладу, на завершальному етапі - утеплення фундаменту.
За інформацією ЛОДА, на реконструкцію було виділено загалом 18 мільйонів 500 тисяч грн з ДФРР та обласного бюджету.