Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Рахунки ДП " Львівугілля " заблоковано - гірники знову без зарплати

Рахунки ДП
З початку 2022 року Західним міжрегіональним управлінням великих платників податків м.Львова періодично блокуються всі розрахунки ДП «Львіввугілля» шляхом виставлення інкасових доручень, що, у свою чергу, загрожує вуглевидобутку та відвантаженю вугілля на енергетику - зазначив помічник Генерального директора ДП «Львіввугілля» Володимир Вовк у вівторок, 25 січня, під час наради міського голови Червонограда з кервниками державних служб та комунальних підприємств

За його словами,  це унеможливлює проплату поточних рахунків по виробничій діяльності, за використану електроенергію, забезпечення охорони праці. Зважаючи на це, шахтарські профспілки скерували відповідні листи на адресу керівників держави, народних депутатів з проханням врегулювати дане питання.

Сьогодні, 27 січня, за поданням керівництва Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, заблоковано всі розрахункові рахунки відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» шляхом виставлення інкасових доручень. Списання коштів проходить в автоматичному режимі. Такі дії податкової служби не підлягають оскарженню. Адміністрація і шахтарські профспілки повідомили про цю кричущу  ситуацію Міненерго, Львівську облдержадміністрацію, правоохоронні органи, прокуратуру. Найголовніше - сьогодні передбачалася виплата зарплати шахтарям.

Кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» надійшли на казначейський рахунок ДП  «Львіввугілля» і вже поступають на особові рахунки промислово-виробничого персоналу. Усі кошти від реалізації вугільної продукції, які  мали б бути скеровані на подальшу виплату зарплати – заблоковано податковою службою на розрахункових рахунках відокремлених підрозділів. Семитисячний шахтарський колектив і шахтарські профспілки ДП «Львіввугілля» глибоко обурені діями податкової служби.

За інформацією прес-служби ДП "Львіввугілля"

Поширити: