Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

У Червонограді працюватиме вихователь безпеки

У Червонограді працюватиме вихователь безпеки
Наприкінці листопада 2021 року Червоноградська громада подала заявку на участь в пілотному проєкті «Вихователь безпеки» і стала однією з 15 громад в країні і єдиною на Львівщині, які його реалізовуватимуть.

26 січня міський голова Андрій Залівський підписав Меморандум про співпрацю  з Головним управлінням Національної поліції України у Львівській області щодо запровадження новітньої програми з підвищення рівня безпеки в освітньому середовищі. У заході взяли участь начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції Василь Богдан, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, представники Департаменту освіти і науки Львівської ОДА та Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

 Вихователь безпеки - це цивільна особа, яка пройде конкурсний відбір та спеціалізоване навчання в одному з поліцейських вишів. До його обов’язків входиме протидія булінгу в школах, виявлення та припинення правопорушень в закладах освіти, індивідуальна профілактична робота  та інтерактивні заняття з учнями, створення безпечної інфраструктури. Також він буде своєрідним комунакатором  батьками, дітьми, педагогами та провоохоронцями.

Заробітну плату вихователю видаватиме громада. Попердньо на проведення ремонту приміщення в Червоноградському ліцеї, де працюватиме вихователь безпеки, придбання техніки та заробітну плату передбачено 300 000 грн з міського бюджету.

Проєкт «Вихователь безпеки» реалізовується за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції у співпраці з Міністерством освіти, Міністерством розвитку громад та територій, освітнім омбудсменом, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та власне громадами.

Поширити: