Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС відвідали Червоноград

Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС відвідали Червоноград
14 січня в рамках оцінки ефективності реалізації ініціативи «Міста доброчесності» , що втілюється Антикорупційною ініціативою ЄС, відбувся візит експертів моніторингової місії до Червоноградської міської ради.

Впродовж дня гості поспілкувались з керівництвом міста, депутатським корпусом та громадськістю та обговорили заходи й інструменти, котрі вже впроваджено і які вже третій рік сприяють підвищенню прозорості та підзвітності. Зокрема, були прийняті місцеві антикорупційні нормативно-правових акти та План доброчесності, активна кнопка на сайті для повідомлення про корупційні та пов‘язані з корупцією правопорушення, анонімна гаряча лінія та електронна пошта уповноваженого. Окрім того створено чимало електронних сервісів, які суттєво зменшують вплив чиновника на прийняття рішення (гео-портал, електронні інструменти громадської участі, тощо).
 
Під час зустрічі, депутати та посадовці обговорили з партнерами подальшу співпрацю, зокрема запровадження таких інструментів, як електронна приймальня, веб-ресурс з вільними під інвестиції земельними ділянками, електронний додаток мешканця.
Поширити: