Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коротко про нараду міського голови з керівниками комунальних підприємство та державних установ

Коротко про нараду міського голови з керівниками комунальних підприємство та державних установ
В селищі Гірник, у приватному будинку по вул. Гагаріна через несправність котла четверо людей отруїлося чадним газом. Жінку 1956 року народження шпиталізовано до реанімаційного відділення Червоноградської центральної лікарні;

  • за інформацією старости Гірника Василя Тереха, завершено ремонтні роботи у Народному домі, а приміщення, які облаштовано під навчальні класи у цьому закладі та колишній селищній раді вже готові приймати учнів;
  • за минулий тиждень в стаціонарному відділенні Центральної міської лікарні було проліковано 173 пацієнтів, на травмпункт звернулось 155 хворих. Як повідомила заступниця головного лікаря Ірина Полигач, за тиждень в пункті вакцинації лікарні щеплено 120 людей.
  • за інформацією заступниці директорки Центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Витвицької, наразі в ЦПМСД в наявності є препарат Файзер та 292 дози Коронаваку. Загалом з початку кампанії вакцинації від коронавірусної інфекції щепилося 49012 людей.
  • 29 та 30 грудня 2021 року на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли бюджетні кошти, відтак за словами помічника генерального директора ДП «Львіввугілля» Володимира Вовка, гірникам погашено усю заборгованість з заробітної плати, а також виплачено аванс за грудень 2021 року.
Поширити: