Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

17 квітня - День довкілля

17 квітня - День довкілля
17 квітня в Україні проводиться День довкілля з метою упорядкування, благоустрою та озеленення населених пунктів, очищення водних об’єктів.

 

Дуже важливо, щоби місцеві  громади активно долучались до проведення екологічних акцій, адже в результаті очищаються від сміття і сторонніх предметів русла і береги наших річок, природні водні джерела, прибережні захисні смуги, поліпшується стан довкілля.

 Люди, не задумуючись про наслідки, висипають сміття прямо в річки, канали, водоймища, що приводить до засмічення поверхневих вод і приносить велику екологічну шкоду. Захаращеність кюветів, підмостових отворів, водовипускних труб призводить до значного підйому рівнів води під час проходження повеней та дощових паводків, а відповідно і до підтоплення територій в  населених  пунктах. 

Зараз багато людей користуються бутильованою водою, але ж її з смачною, корисною, природною, прямо з джерела, не порівняєш. Тому дуже важливим є участь місцевих громад у виявленні, розчистці та благоустрої джерел, постійному догляді за ними. 

 То ж активно долучаймося до відзначення Дня довкілля.  Зробимо Україну чистішою!       

 

  

                                                               Басейнове управління   водних  ресурсів 

                                                               річок  Західного  Бугу  та  Сяну 

 

Поширити: