Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Коротко про вівторкову нараду міського голови з керівниками комунальних підприємств та державних служб

Коротко про вівторкову нараду міського голови з керівниками комунальних підприємств та державних служб
- як повідомив староста Гірника Василь Терех, орієнтовно за два тижні завершаться ремонтні роботи у Народному домі;

 
- відповідно до рішень, прийнятих обласною комісією ТЕБ і НС на позачерговому засіданні 13 жовтня, працівники Червоноградського відділу Держпродспоживслужби спільно поліцією проводитимуть рейди щодо дотримання додаткових протиепідемічних обмежень;
 - за минулий тиждень в стаціонарному відділенні Центральної міської лікарні було проліковано 223 пацієнти, на травмпункт звернулось 100 хворих, з яких 22 – з побутовими травмами, 3 – внаслідок ДТП та 3 осіб - з травмами кримінального характеру. Як повідомив головний лікар Ігор Грондзаль, на сьогодні в стаціонарному відділенні перебуває 18 хворих з пневмоніями, окрім того почастішали випадки госпіталізації пацієнтів з постковідними станами.
 - за інформацією заступниці директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Витвицької, медики відзначають ріст звернень до сімейних лікарів та педіатрів, також зросла кількість консультацій по телефону. Активно триває кампанія вакцинації населення - лише за один день в ЦПМСД було щеплено 360 осіб. Наразі, у закладі є вакцина Pfizer, цього тижня очікується надходження препарату CoronaVac, а наступного – вакцини Astra Zeneca.
 - сьогодні, 19 жовтня, до очного навчання повернулись школярі ЧЗШ №5 та ЧНВК №3;
 - рятувальники ДСНС зауважують, що через хаотичне паркування у дворах, пожежникам доволі складно доїхати до місця події. Відтак, власників авто просять паркувати свої транспортні засоби, аби вони не перешкоджали руху спецтранспорту.
Поширити: