Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

У Музеї історії релігії - виставка "Грані життя" Володимира Карвасарного

У Музеї історії релігії - виставка
У неділю, 15 серпня 2021 року о 14 годині в Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палаці Потоцьких) відбудеться відкриття виставки плакатів «Грані життя» українського художника-графіка та живописця Володимира Карвасарного з м. Хмельницького.

Це вже третя персональна виставка митця у Червонограді і вона присвячена 30-річчю Незалежності України. Володимир Карвасарний, відомий як визначний художник-графік, живописець та дизайнер, є членом Національної Спілки художників України. В переліку досягнень Володимира Карвасарного – участь та неодноразові перемоги у міжнародних конкурсах в Києві, Варшаві, Лейпцигу, Парижі, Софії, Москві, Тамбові, Улан-Баторі тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Болгарії, Югославії, Польщі, Франції, США, Росії.
 
На виставці «Грані життя»  Червонограді пан Володимир представить 30 робіт, виконаних у жанрі соціального плакату. Тематика робіт відтворює бачення художника та його реакції на суспільно-політичні події в Україні за останні 3 роки. У своєму плакатному мистецтві художник порушує важливі соціальні проблеми, закликає людей задуматися, оцінити, зробити висновки. Пан Володимир зазначає: «Плакат — мистецтво для вулиці, швидка і лаконічна можливість щось виразити. Це окремий мистецький жанр, який відрізняється від інших своєю парадоксальністю». Тому його полотна носять глибокий особистісний характер – у кожному творі чітко виражені громадянська позиція, небайдужість до того, що не тільки сьогодні визначає наше життя, а й викликає тривогу за майбутнє.
Роботи Володимира Карвасарного цікаві насамперед тим, що автор розкриває їхню головну ідею завуальовано, даючи глядачеві можливість самостійно прийти до викладеної ідеї та розгадати твір. Для реалізації своїх ідей митець застосовує лаконічний мінімум технік та зображувальних елементів — переважно гуаш та олівець, червоний, чорний та білий кольори.
На презентації буде можливість поспілкуватися із самим автором, оскільки саме він представлятиме свої роботи.
Виставку можна оглянути до кінця вересня цього року.
Музей працює щоденно, крім понеділка, з 9 до 17 години.
Контактні телефони: +38 (03249) 3-90-35, +38 (03249) 3-97-43
 
Джерело - Музей історії релігії
Поширити: