Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини прибудинкової території біля житлових будинків по вул. Тарнавського 1, вул. Клюсівська 15 в м. Червонограді за відповідним кодом ЕЗС: Код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Згідно статті № 1 Закону України «Про автомобільні дороги» штучні споруди – інженерні споруди, призначені для руху транспортних засобів і пішоходів через природні та інші перешкоди, а також сталого функціонування автомобільної дороги (мости, шляхопроводи, естакади, віадуки, тунелі, наземні та підземні пішохідні переходи, наплавні мости та поромні переправи, розв'язки доріг, підпірні стінки, галереї, уловлювальні з'їзди, снігозахисні споруди, протилавинні і протисельові споруди,тощо). За статтею 16 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.Статтею 19 Закону України «Про автомобільні дороги» передбачено, що основними обов’язками органів місцевого самоврядування у частині управління функціонування і розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, зокрема, є: забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міст та інших населених пунктів; організація будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів за встановленими для них будівельними нормами, державними стандартами та нормами. Відповідно до п. 1.1 розділу 1. Загальні положення Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року № 154 (із змінами), роботи з ремонту та утримання об’єктів благоустрою мають бути спрямовані на забезпечення та збереження їх технічного та естетичного стану, підвищення експлуатаційних якостей та продовження їх строків служби. На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд», з метою створення умов для зручного та комфортного пересування і безпечного функціонування громадян маломобільних груп населення: людей похилого віку, вагітних жінок, батьків з дітьми та інших, виконується улаштування з'їзду у вигляді пандусного спуску та заниження бортового каменю. Відповідно до програми ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах Червоноградської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженого рішенням Червоноградської міської ради від 16.12.2021 року відповідальним виконавцем по ремонту внутріквартальної дороги по вул. Тарнавського, буд.1, Клюсівська, буд. 15 визначено КП "Червонограджитлокомунсервіс". Розмір бюджетного призначення в сумі 850,0 тис. грн. для предмета закупівлі відповідає розрахунку видатків до кошторису виконавчого комітету Червоноградської міської ради на 2022 рік.  Очікувана вартість закупівлі робіт з поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг та тротуарів визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації.
Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації.

Поширити: