Додаток 5

до Комплексної програми

 

Дорожня карта

щодо подання заявок на участь у Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства уЛьвівськійобласті на 2021 – 2025 роки

 

з/п

Напрями підтримки

Порядок участі в Комплексній програмі

1

Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків за кредитами, залученими в банківських установах та відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу.

 

Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків за кредитами  та відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу надається суб’єктам підприємництва у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків, але не більше ставки, передбаченої угодою кредитування чи договору фінансового лізингу, за виключенням кредитних договорів, відсотки (комісії) за якими здешевлюються за рахунок коштів державного бюджету.

Максимальна сума фінансової підтримки на зазначений захід протягом бюджетного року для одного суб’єкта підприємництва становить
200 тис. гривень.

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації (адреса: просп. В.Чорновола, 4, м. Львів).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 255-05-70

2

Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів

Підтримка надається на платній та зворотній основі на реалізацію бізнес-планів терміном до 5 років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 700 тис. грн, з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати до терміну надання кредиту не враховується).

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до Фонду індивідуального житлового будівництва на селі Львівської обласної державної адміністрації (адреса: вул. Пекарська, 95, м. Львів).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 225-65-08, 225-65-07

3

Фінансова підтримка сімейних фермерських господарств (без набуття статусу юридичної особи) та сільськогосподарських кооперативів

Фінансова підтримка надається за придбані основні засоби та обладнання, які не були у використанні, для забезпечення діяльності в агропромисловому виробництві, у розмірі до 70% їх вартості, але не більше ніж 100 тис. грн одному сімейному фермерському господарству.

Фінансова підтримка надається сільськогосподарським кооперативам за придбані основні засоби, які не були у використанні, у розмірі до 70 відсотків їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн одному кооперативу. У разі, якщо сімейне фермерське господарство, сільськогосподарський кооператив зареєстровані як платники ПДВ, то вартість основних засобів відшкодовується без урахування податку на додану вартість.

Фінансова підтримка сімейним фермерським господарствам (без набуття статусу юридичної особи) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного поголів’я великої рогатої худоби надається у розмірі до 70 % витрат на придбання в поточному році телиць, нетелів, корів (далі – ВРХ) для подальшого відтворення, але не більше, ніж 100 тис. грн.

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації (адреса: просп. В. Чорновола, 4, м. Львів).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 235-56-23

4

Фінансова підтримка суб’єктів підприємництва в галузі ягідництва, овочівництва та рибництва.

Фінансова підтримка надається суб’єктам підприємництва у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних у поточному році тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них, які не були у використанні в розмірі до 70% їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн одному суб’єкту підприємництва один раз у три роки.

Фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості рибопосадкового матеріалу для відтворення і зариблення водойм надається суб’єктам підприємництва в галузі рибництва, які займаються вирощуванням риби у відкритих водоймах та установках закритого виробництва, за придбаний у поточному році племінний матеріал риб (мальок - (однорічка і дворічка), ремонтний молодняк) для відтворення маточного поголів’я і зариблення водойм  у розмірі 50% його вартості, але не більше ніж: 40,0 грн/кг для рослиноїдних порід риб, 50,0 грн/кг - для коропових та інших порід риб, крім цінних порід та не більше ніж 200,0 тис. грн одному суб’єкту господарювання.

Фінансова підтримка у вигляді дотації  на площу зариблених водних об’єктів, надається суб’єктам підприємництва у галузі рибництва, які займаються вирощуванням товарної риби на відкритих водоймах у розмірі  до 5000,0 грн. на гектар, але не більше ніж на 10 гектарів зариблених водних  угідь для одного суб’єкта підприємництва.

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації (адреса: просп. В. Чорновола, 4, м. Львів).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 255-05-72

 

5

 

 

Фінансова підтримка суб’єктів підприємництва, які здійснюють виробництво нішевої, плодово-ягідної, овочевої та органічної сільськогосподарської продукції.

 

 

Фінансова підтримка виробникам нішевих культур надається у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного та висіяного в поточному році високорепродукційного насіння. Відшкодуванню підлягає вартість насіння вітчизняного виробництва жита, тритикале, гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, аспарагусу (спаржі), батату, овочів закритого грунту, капусти (броколі, брюсельської, цвітної), гарбузів, кабачків, патисонів, петрушки, селери, пастернаку, ріпи, редьки, редиски не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду в розмірі  до 50% вартості насіння але не більше ніж 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва на рік.

Фінансова підтримка виробникам плодових, ягідних та овочевих культур
(в тому числі картоплі) надається для часткового відшкодування витрат за придбані у поточному році мікробіологічні засоби захисту та живлення у розмірі 50% вартості, але не більше ніж 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва на рік.

Фінансова підтримка виробникам органічної сільськогосподарської продукції надається у вигляді відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва, підтвердженого відповідними сертифікатами, виданими сертифікаційними органами – резидентами України в розмірі фактичних витрат на сертифікацію, але не більше ніж 30,0 тис грн одному суб’єкту підприємництва, за виключенням суб’єктів підприємництва, які скористались аналогічною підтримкою за рахунок коштів державного бюджету.

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації (адреса: просп. В. Чорновола, 4, м. Львів).

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 255-05-72

 

 

Термін подачі документів

З дня оголошення конкурсу на участь у Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у  Львівській обласні на 2021 – 2025 роки до 01 грудня поточного року

 

Перелік документів, які подаються, затверджується департаментом та розміщується на офіційному вебсайті Львівської обласної державної адміністрації www.loda.gov.ua (сторінка департаменту агропромислового розвитку в рубриці «Програми»).

 

 

Директор департаменту

агропромислового

розвитку облдержадміністрації                                                    Тетяна ГЕТЬМАН

Приєднані файли:
330.pdf
Поширити: