Червоноградська міська територіальна громада

Львівської області

Соціальний захист дітей - пріоритет територітальної громади
Серія національних вебінарів щодо організації в територіальних громадах соціального захисту, соціального забезпечення та захисту прав дітей, в якому взяли участь працівники відділу у справах дітей виконавчого комітету Червоноградської міської ради.

Асоціацією міст України проведено презентацію проєкту «Спільно», який реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Серія національних вебінарів щодо організації в територіальних громадах соціального захисту, соціального забезпечення та захисту прав дітей, в якому взяли участь працівники відділу у справах дітей виконавчого комітету Червоноградської міської ради.

В рамках проєкту, з 15 по 25 листопада 2021 року, учасниками опрацьовано виклики децентралізації та реформа системи соціального захисту населення, захисту прав дітей,  організаційну структуру суб’єктів з питань захисту прав дітей та міжвідомчої взаємодії.

У вебінарі взяло участь майже 800 учасників: заступники сільських, селищних, міських голів, керівники місцевих органів соціального захисту і служб та відділів у справах дітей. Учасники вебінару задавали питання спікерам з піднятих тем та отримували на них відповіді. Зокрема, питання стосувались органів опіки та піклування, захисту прав дітей.

 Окрім цього, було визначено переваги та оптимальні варіанти вибору структури органів місцевого самоврядування та системи надавачів соціальних послуг в залежності від особливостей територіальної громади, умови роботи служб і відділів у справах дітей. Інтегровано моделі надання соціальних послуг, опрацьовано технологію ведення випадку при наданні соціальних послуг із захисту прав дітей. Виокремлено роботу міжвідомчої взаємодії при виявленні вразливих дітей та сімей і наданні послуг для них.

Поширити: