ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок адміністративного провадження

На виконання Закону України "Про адміністративну процедуру" повідомляємо, що 11.06.2024 року розпочалося адміністративне провадження за заявою особи Сєдєнкової Ірини Володимирівни по справі щодо надання дозволу  на реконструкцію квартири № 20 в будинку № 5 на вулиці Грінченка в місті Червонограді з метою добудови балкону. З матеріалами справи можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури каб. № 10 ( вул. паркова,2-А, м.Червоноград, тел 3-20-00). Заінтересованим особам ( співвласники багатоквартирного будинку та заявник) пропозиції, заперечення, пояснення та  інформацію про інші обставини, що мають значення для вирішення справи, подавати в управління містобудування та архітектури в письмовому вигляді чи на електронну скриньку Cumta@ukr.net. Пропозиції приймаються до 20.06.2024.

Право осіб бути вислуханими забезпечиться при розгляді справи в управлінні містобудування та архітектури Червоноградської міської ради, яке відбудеться 20.06.2024 року о 10.00 год. в кабінеті начальника управління (вул. Паркова, 2 «а», м. Червоноград).

Відповідальна посадова особа адміністративного провадження – начальник управління містобудування та архітектури , головний архітектор Гурський Олег Романович.

Поширити: