ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок адміністративного провадження

На виконання Закону України "Про адміністративну процедуру" повідомляємо, що 22.05.2024 року розпочалося адміністративне провадження за заявою особи Аверіної Ганни Юріївни, поданою через застосунок ДІЯ, щодо надання містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва: "Нове будівництво магазинів продовольчих та непродовольчих товарів в районі перетину вулиць Героїв Майдану та Клюсівської в місті Червонограді Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області" на  земельній ділянці за кадастровим номером 4611800000:03:005:0095. З матеріалами справи можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури каб. № 10 ( вул. паркова,2-А, м.Червоноград, тел 3-20-00). Заінтересованим особам ( мешканцям прилеглих багатоквартирних житлових будинків та суміжним користувачам земельних ділянок) пропозиції, заперечення, пояснення та  інформацію про інші обставини, що мають значення для вирішення справи, подавати в управління містобудування та архітектури в письмовому вигляді чи на електронну скриньку Cumta@ukr.net. Пропозиції приймаються до 30.05.2024.

Право осіб бути вислуханими забезпечиться при розгляді справи в управлінні містобудування та архітектури Червоноградської міської ради, яке відбудеться 30.05.2024 року о 10.00 год. в кабінеті начальника управління (вул. Паркова, 2 «а», м. Червоноград).

Відповідальна посадова особа адміністративного провадження – начальник управління містобудування та архітектури , головний архітектор Гурський Олег Романович.

Поширити: