ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять пята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

23.02.2023

м. Червоноград

1720

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянки

Дубанович Галини Михайлівни

 

Розглянувши клопотання громадянки Дубанович Галини Михайлівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй", від 19.10.2022 № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянці Дубанович Галині Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Металіст-2», ділянка № 1, за межами населеного пункту села Межиріччя, згідно підпункту 5 пункту 27 Перехідних положень Земельного кодексу України розроблення такої документації забороняється.
  2. 2. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                     (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1720
Дата прийняття рішення 2023-02-23
Чинність Чинне
Галузь Земельні відносини
Скликання 8
Номер сесії 25
Приєднані файли:
1720. Про розгляд клопотання Дубанович ВІДМОВА Металіст.doc
Поширити: