ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять четверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

02.02.2023

                      м.Червоноград

                                  №1636

 

Про перейменування Гірницької дитячої музичної

школи у комунальний заклад

 «Гірницька дитяча музична школа»

Червоноградської міської ради та

затвердження Статуту комунального закладу

«Гірницька дитяча музична школа»

Червоноградської міської ради

 

         У зв’язку із необхідністю приведення установчих документів Гірницької дитячої музичної школи у відповідність до діючих законодавчих актів, які регламентують діяльність закладів культури, відповідно до Конституції України, Законів  України «Про  освіту», «Про  позашкільну  освіту», «Про  культуру, Положення  про  мистецьку  школу   затверджено  наказом  Міністра культури  України від  09.08.2018 року № 686  зареєстровано  в  Міністерстві юстиції України 03.09.2018р. за № 1004/324546, враховуючи зміни до Бюджетного кодексу України, постанови ВРУ№ 807 «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 р. та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоноградська міська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

  1. Перейменувати Гірницьку дитячу музичну школу у комунальний заклад «Гірницька дитяча музична школа» Червоноградської міської ради, скорочене найменування КЗ «Гірницька ДМШ».
  2. Затвердити нову редакцію Статуту комунального закладу «Гірницька дитяча музична школа» Червоноградської міської ради, що додається.
  3. Директору закладу подати документи для державної реєстрації змін до відомостей у порядку визначеному чинним законодавством.

4.  Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань охорони здоров’я, працi та соцiальної полiтики, освiти, культури, духовного вiдродження, сiм’ї, молодi та спорту ( Кудрик.І.І.) і заступника  мiського голови  з питань дiяльностi виконавчих органiв  ради 

Земницьку Н.М.

 

     Міський голова                           (підпис)                           Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Номер рішення 1636
Дата прийняття рішення 2023-02-02
Чинність Чинне
Галузь Освіта, культура, спорт
Скликання 8
Номер сесії 24
Приєднані файли:
№1636 Статут ГМШ.zip
Поширити: