ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

тридцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

                м. Червоноград

 

16.11.2023

 

             № 2145

 

 

 

 Про  затвердження містобудівної документації  "Детальний план території

 на вул. Миру в с. Добрячин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області"

 

 

 

       

 

                  Розглянувши графічні та текстові матеріали проєкту містобудівної документації "Детальний план території на вул. Миру в с. Добрячин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області" (в т.ч.  Звіт про його стратегічну екологічну оцінку), керуючись  Законами України "Про місцеве самоврядування в  Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про основи містобудування", "Про стратегічну екологічну оцінку", враховуючи висновок постійно діючої узгоджувальної комісії по плануванню і забудові населених пунктів при виконавчому комітеті Червоноградської міської ради,  Червоноградська міська рада

          

ВИРІШИЛА:

           1.Затвердити   містобудівну документацію "Детальний план території на вул. Миру в с. Добрячин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області" (в т.ч. Звіт про його стратегічну екологічну оцінку), що додається.

          2.Управлінню містобудування та архітектури Червоноградської міської ради забезпечити загальну доступність матеріалів містобудівної документації .

          3.Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення .

          4.Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань  мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адміністративно - територiального устрою ( Пилипчук П.П. ) та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

 

Міський голова

               (підпис)

Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

Номер рішення 2145
Дата прийняття рішення 2023-11-16
Чинність Чинне
Галузь Містобування та архітектура
Скликання 8
Номер сесії 33
Приєднані файли:
№2145.docx
Поширити: