ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

22.12.2022

м. Червоноград

1623

 

 

 

 

Про розгляд клопотання

громадянки Власюк Мирослави Богданівни

 

Розглянувши клопотання громадянки Власюк Мирослави Богданівни про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, детальний план території господарського двору в с. Добрячин, Сокальського р-ну з визначенням параметрів земельних ділянок для обслуговування власних будівель фізичних і юридичних осіб, враховуючи пропозиції, поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-УI «Про Державний земельний кадастр», вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi", від 19.10.2022 № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та вiд 21.05.1997                  № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi" Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Надати громадянці Власюк Мирославі Богданівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу, (код КВЦПЗД - 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення), площею 0,1800 га в селі Добрячин на вул. Сокальська, 59-Р.
  2. Надати громадянці Власюк Мирославі Богданівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу, (код КВЦПЗД - 01.13 – для іншого сільськогосподарського призначення), площею 0,4200 га в селі Добрячин на вул. Сокальська, 59-К.
  3. Громадянці Власюк Мирославі Богданівні та розробнику проектів землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельних ділянок в національній кадастровій системі. Розроблені проекти землеустрою щодо вiдведення земельних ділянок подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  4. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                       (підпис)                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1623
Дата прийняття рішення 2022-12-22
Чинність Чинне
Галузь Земельні відносини
Скликання 8
Номер сесії 23
Приєднані файли:
1623. розгляд клопотання Власюк М. Б Добрячин.doc
Поширити: