ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

22.12.2022

м. Червоноград

                      № 1615

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянина

Андрієцького Михайла Ярославовича

 

 

Розглянувши клопотання громадянина Андрієцького Михайла Ярославовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи пропозицiю, подану постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України, Законами України від 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрій", від 19.10.2022                      № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» внесено зміни у підпункт 5 пункту 27 «Перехідних положень» Земельного кодексу України, від 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні", Червоноградська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянину Андрієцькому Михайлу Ярославовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га під житлову забудову, так як у відповідності до п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України громадянин не додав графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, а також згідно п.п.5 п.27 Перехідних положень Земельного кодексу України, розроблення такої документації забороняється.
  2. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Міський голова                      (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

Номер рішення 1615
Дата прийняття рішення 2022-12-22
Чинність - Оберіть -
Галузь Земельні відносини
Скликання 8
Номер сесії 23
Приєднані файли:
Поширити: