ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

22.12.2022

м. Червоноград

1570

 

 

 

 

 

 

 

Про надання дозволу на розроблення проектів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

з метою зміни їх цільового призначення

 

 

Розглянувши графічні та текстові матеріали проектів містобудівної документації «Детальний план території з метою розташування індустріального парку в присілку Дженджерівка у селі Сілець», «Детальний план території в присілку Дженджерівка у селі Сілець» та «Детальний план території колишньої шахти «Великомостівська № 5» в селі Волсвин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населених пунктів), розроблені з метою визначення та формування інвестиційно-привабливих ділянок під виробничі та промислові об’єкти,  керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України вiд 02.12.2010 № 2755-VI, Законами України вiд 07.07.2011 №3613-VI «Про Державний земельний кадастр», та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

 1. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 10,7853 га, кадастровий номер 4624886600:05:000:0841, в селі Сілець присілок Дженджерівка Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу сільськогосподарського призначення» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 2. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 13,5655 га, кадастровий номер 4624886600:05:000:0822, в селі Сілець присілок Дженджерівка Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу сільськогосподарського призначення» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 3. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 9,5139 га, кадастровий номер 4624886600:19:001:0812, в селі Сілець присілок Дженджерівка Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу сільськогосподарського призначення» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 4. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 37,9751 га, кадастровий номер 4624886600:12:000:0966, в селі Сілець присілок Дженджерівка Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу сільськогосподарського призначення» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 5. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 2,0 га, кадастровий номер 4624886600:12:000:0967, в селі Сілець присілок Дженджерівка Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «землі запасу» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 16.00 – землі запасу сільськогосподарського призначення» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 6. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 1,5494 га, кадастровий номер 4624881300:03:000:0021, в селі Волсвин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 7. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 1,5 га, кадастровий номер 4624881300:03:000:0018, в селі Волсвин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 8. Замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення площею 1,5 га, кадастровий номер 4624881300:03:000:0019, в селі Волсвин Червоноградської міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту), змінивши вид використання з «земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» та змінивши код з «КВЦПЗД – 01.17- земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами)» на код «КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
 9. Замовником на розроблення даних проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення визначити виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради.
 10. Фiнансування видаткiв на розроблення землевпорядних документацiй здiйснити за рахунок коштiв мiського бюджету.
 11. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради подати розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення на затвердження Червоноградській міській раді.
 12. 12. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                  (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1570
Дата прийняття рішення 2022-12-22
Чинність Чинне
Галузь Земельні відносини
Скликання 8
Номер сесії 23
Приєднані файли:
Поширити: