ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

    ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

двадцять шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

30.03.2023

м. Червоноград

                           1793

 

 

 

 

 

 

 

Про розгляд клопотання громадянки

Мащак Ольги Йосипівни

 

Розглянувши клопотання громадянки Мащак Ольги Йосипівни про продаж у власнiсть земельної дiлянки, враховуючи пропозиції, подані постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтетi Червоноградської мiської ради, керуючись Земельним кодексом України та Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97 ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Доручити виконавчому комiтету Червоноградської мiської ради:

1.1. Забезпечити проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки несiльськогосподарського призначення площею 0,0636 га, кадастровий номер 4611800000:01:002:0042, наданої в оренду громадянці Мащак Ользі Йосипівні для обслуговування складу будівельних матеріалів (КВЦПЗД – 11.02 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) в м. Червоноград на                          вул. Б. Промислова, 31/2.

Встановити розмір авансового платежу в сумі 41211,44 грн. (сорок одна тисяча двісті одинадцять гривні, 44 коп.), що становить 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Укласти з покупцем земельної ділянки договір про сплату авансового внеску за земельну ділянку в рахунок оплати ціни земельної ділянки, згідно цього рішення.

  1. Уповноважити Червоноградського мiського голову або іншу довірену особу на пiдписання договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати цiни земельної дiлянки та договору про проведення експертної грошової оцiнки земельної ділянки, згiдно цього рiшення.
  2. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно - територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

Мiський голова                     (підпис)                                Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 1793
Дата прийняття рішення 2023-03-30
Чинність Чинне
Галузь Земельні відносини
Скликання 8
Номер сесії 26
Приєднані файли:
Поширити: