ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

сьома сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я

     

01.04.2021

м.Червоноград

№324

     

Про звернення Червоноградської міської ради

 щодо утворення єдиного

державного лісогосподарського підприємства

 на території  Червоноградського району

Львівської області

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада,-

 

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти звернення Червоноградської міської ради щодо утворення єдиного державного лісогосподарського підприємства на території Червоноградського району Львівської області, що додається.
  2. Направити звернення до голови Державного агентства лісових ресурсів Болоховець Ю.В., начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарств Дейнеці А.М.
  3. Звернутися листом до Сокальської міської ради, Радехівської міської ради, Белзької міської ради, Великомостівської селищної ради, Добротвірської селищної ради, Лопатинської селищної ради аналогiчне звернення Червоноградської мiської ради, щодо утворення єдиного державного лісогосподарського підприємства на території Червоноградського району Львівської області.
  4. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї  (Майданович С.В.)

 

 

 

Мiський голова                                                                         Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

Голові Державного агентства

лісових ресурсів Болоховець Ю.В.

 

 

Начальнику Львівського обласного

управління лісового та мисливського господарств

Дейнеці А.М.

 

 

 

Звернення Червоноградської міської ради щодо утворення єдиного державного лісогосподарського підприємства на території Червоноградського району Львівської області

 

 

Червоноградська міська рада Львівської області звертається до Вас та повідомляє про те, що сьогодні на території району знаходиться понад 60000 га лісових земель. Лісова галузь є однією з бюджетоутворюючих та слугує для забезпечення сировиною деревообробних підприємств регіону, місцевого населення та вугільної галузі.

Червоноградський район – це район з добре розвиненою видобувною промисловістю. Сьогодні розвиток лісового господарства важливий для забезпечення самодостатності громад району, а стратегічним рішенням щодо розвитку базової промисловості у районі буде поступова зміна структури економіки в бік інноваційних високотехнологічних енергоефективних та екологічно безпечних виробництв.

Лісові землі закріплені за державними та комунальними лісогосподарськими підприємствами - постійними лісокористувачами. На території району державний лісовий фонд закріплено за ДП «Жовківське лісове господарство», ДП «Радехівське лісове господарство» та ДП «Рава-Руське лісове господарство».

Враховуючи завершення процесів децентралізації, зважаючи на реформування лісової галузі з метою посилення екологічної, економічної та соціальної функції лісів, просимо Вас розглянути можливість реформування даних підприємств та створення нового – ДП «Червоноградське державне лісогосподарське підприємство» в межах Червоноградського району. Передача лісів району одному лісокористувачу сприятиме розвитку лісогосподарського виробництва, економічному розвитку лісового господарства і регіону в цілому та враховуватиме думку територіальних громад щодо подальшого функціонування та менеджменту у лісовій галузі району.

 

Прийняте на сьомій сесiї Червоноградської мiської ради восьмого скликання

          01 квітня 2021 року

Номер рішення 324
Дата прийняття рішення 2021-04-01
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: