ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

11.03.2021

м.Червоноград

№242

 

 

 

Про розгляд заяви громадянина

Ясеницького  Івана Івановича

 

Розглянувши заяву Ясеницького  Івана Івановича  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 

  1. Надати громадянину Ясеницькому Івану Івановичу  дозвiл  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030га для будівництва індивідуального гаража (код за КВЦПЗ – 02.05 – для будівництва індивідуальних гаражів), в смт. Гірник на вулиці Тарнавського, біля  будинку № 8,  гараж № 9.
  2. Громадянину Ясеницькому Івану Івановичу та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

                Мiський голова                                                              Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 242
Дата прийняття рішення 2021-03-11
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: