ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

  ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

     

11.03.2021         

м. Червоноград

№255

     
       

 

Про розгляд заяви громадянки

щодо надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

в с. Острів

 

Розглянувши заяву громадянки Легоцької Тетяни Василівни про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки в селі Острів, враховуючи поданi постiйно дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй», та вiд 21.05.1997 №280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

  1. Відмовити громадянці Легоцькій Тетяні Василівні керуючись п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в селі Острів, так як громадянка не додала графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та орієнтовний розмір земельної ділянки.

 

  1. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

  

Мiський голова                                                                 Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 255
Дата прийняття рішення 2021-03-11
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: