ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шоста сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

11.03.2021         

м.Червоноград

№240

 

 

 

Про розгляд заяви громадянки

Кузнярської Анастасії Іванівни

  

Розглянувши заяву Кузнярської Анастасії Іванівни  про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, враховуючи поданi постiйно-дiючою комiсiєю з розгляду питань, пов’язаних з регулюванням земельних вiдносин при виконавчому комiтеті Червоноградської мiської ради пропозицiї, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV "Про землеустрiй" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", Червоноградська мiська рада

  

В И Р І Ш И Л А :

  

  1. Надати громадянці Кузнярській Анастасії Іванівні дозвiл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (код за КВЦПЗ – 02.01 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в с. Волсвин на вулиці Шептицького, 42.
  2. Громадянці Кузнярській Анастасії Іванівні та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.I.

 

 

                Мiський голова                                                  Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

Номер рішення 240
Дата прийняття рішення 2021-03-11
Чинність
Галузь
Скликання
Номер сесії
Приєднані файли:
Поширити: